Premis


Home » El col·legi » Qui som » Premis

PREMIS ESPORTIUS TEMPORADA 2017/2018

FUTBOL

CATEGORIA PREMIS
BENJAMÍ B Subcampió Lliga Escolar
Primer classificat al semàfor de valors
PRE-ALEVÍ A Campió Lliga Escolar
Campió de Barcelona
PRE-ALEVÍ B Subcampió Lliga Escolar
ALEVÍ A Campió Lliga Escolar
Campió de Catalunya escolar
Campió de Barcelona
PRE-INFANTIL Campió Lliga Escolar
Campió de Barcelona
INFANTIL Subcampió Lliga Escolar
Primer classificat al semàfor de valors
Subcampió de Barcelona
JUVENIL A Campió Lliga Escolar
Campió de Barcelona
JUVENIL B Subcampió Lliga Escolar

 

BÀSQUET

CATEGORIA PREMIS
INFANTIL FEMENÍ Campió Copa CEEB
Campió de Catalunya escolar
INFANTIL MASCULÍ FEDERAT Campió de Lliga
SUB 21 FEDERAT Subcampió de Lliga

 

VOLEI

CATEGORIA PREMIS
ALEVÍ Campió Copa CEEB
Quart classificat al Campionat de Catalunya escolar
Premi al millor equip en valors al Campionat de Catalunya escolar
PRE-INFANTIL Subcampió Lliga Escolar.
CADET Subcampió Copa CEEB.
JUVENIL Campió Lliga Escolar
Semifinalista Copa CEEB
Subcampió de Barcelona

 

GIMNÀSIA ARTÍSTICA FEDERADA

FASE PREMIS
1º FASE 2º lloc per equips per prebenjamins i benjamins
1º lloc individual: Nora Galán (benjamí)
1º lloc modalitat paral.leles: Martina Babler (benjamí)
2º lloc modalitat paral.leles: Melissa Siegel (infantil)
2º FASE 1º lloc per equips per prebenjamins
2º lloc per equips per benjamins
3º lloc individual: Olivia Cano (prebenjamí)
1º lloc individual: Marina Busquets (benjamí)
2º lloc modalitat paral.leles: Olivia Cano (prebenjamí)
3º lloc modalitat paral.leles: Inés Benejam (prebenjamí)
1º lloc modalitat paral.leles: Martina Babler (benjamí)
3º FASE 2º lloc per equips per prebenjamins
1º lloc per equips per benjamins
3º lloc individual: Daphne Delrue (prebenjamí)
1º lloc individual: Marina Busquets (benjamí)
FINAL BARCELONA 3º lloc per equips per prebenjamins
2º lloc per equips per benjamins
1º lloc individual: Marina Busquets (benjamí)
3º lloc individual: Nora Galán (benjamí)
3º lloc modalitat paral.leles: Inés Benejam (prebenjamí)
1º lloc modalitat paral.leles: Martina Babler (benjamí)
FINAL CATALUNYA 2º lloc individual: Marina Busquets (benjamí)